Morská Viedeň

Rakúsko 1 Rakúsko 2 Rakúsko 3 Rakúsko 4 Rakúsko 5 Rakúsko 6 Rakúsko 7
Destinácia: Rakúsko
Kód zájazdu: 1008242
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Jednodňové zájazdy
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Súhrn zájazdu:
Poďte s nami navštíviť jaskyňu s Jazerom Hinterbrühl, ktorá vznikla "vďaka" hroznej katastrofe, pri odstreľovaní narazili na skrytý prameň, čo spôsobilo vytečenie viac ako 20 miliónov litrov vody do chodieb a štôlní, do miestností, kde pracovali baníci. Vďaka tomuto prietoku obrovskej masy vody vzniklo najväčšie podzemné jazero v Európe s plochou 6 200 m2, ku ktorému vedie fantastický labyrint jaskynných systémov, chodieb a kvapľových hál.

Program zájazdu:
Program: Odchod zo Slovenska v ranných hodinách. Príchod do čokoládovne v Kittsee - rodinnej firmy Hauswirth, ochutnávka a nákupy v slávnej čokoládovni. Príchod k Jaskyni s Jazerom Hinterbrühl. Návšteva jaskyne a jazda po podzemnom jazere. Osobné voľno. V obedňajších hodinách presun do Viedne. Návšteva Domu morí (Haus des Meers)-Aqua Terra ZOO, najväčšieho sveta hlbín, trópov a exotických zvierat v celom Rakúsku.   Individuálne voľno s možnosťou návštevy aj centra Viedne a nákupnej uličky Mariahilfer Strasse, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti Domu morí. Odchod na Slovensko vo večerných hodinách.

Informácie o zájazde:
V cene je zarátané: - autobusová doprava - sprievodca zájazdu - prehliadky podľa programu - povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z.

Možné príplatky: - komplexné cestovné poistenie - možnosť zabezpečiť v CK - miestenka - 5,00 EUR

Orientačné ceny vstupov, ceny sa môžu počas sezóny meniť: - JASKYŇA S JAZEROM HINTERBRÜHL- Skupinové vstupné od 20 osôb cca 6 € (dospelí), skupinové vstupné od 20 detí cca 4,50 € (deti 4 - 14 r.), deti do 4 r. zadarmo , individuálne vstupné dospelí  cca 9 € - DOM MORÍ-  cca 14,20 € (dospelí), cca 6,50 €(deti 6-15 rokov), cca 4,40 €( deti  3-5 rokov)  

Termíny a nástupné miesta:  23.3.2019 - Nitra, Sereď , Trnava, Bratislava 27.4.2019 - Žilina, Považská Bystrica, Dubnica nad Váhom, Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Bratislava 27.4.2019 -  Banská Bystrica, Zvolen, žiar nad Hronom, Nitra, Sereď, Trnava,  Bratislava 11.5.2019 - Nitra, Sereď , Trnava, Bratislava 1.6.2019 - Žilina, Považská Bystrica, Dubnica nad Váhom, Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Bratislava 8.6.2019 - Banská Bystrica, Zvolen, žiar nad Hronom, Nitra, Sereď, Trnava,  Bratislava

Príplatky za nástupné miesta Bratislava bez príplatkov Nitra, Sereď Trnava - s príplatkom 5 EUR Banská Bystrica, Zvolen, Žiar nad Hronom, Handlová,, Prievidza, Bánovce nad Bebravou, Topolčany,- s príplatkom 10 EUR Žilina, Považská Bystrica, Dubnica nad Váhom, Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Hlohovec  - s príplatkom 15 EUR

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,73 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,39 HRK
Turecká lira  EUR 6,15 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »